PAYLAŞ

İyot Tedavisi ve Toksik Halojenler

Bu makale 50105 kişi tarafından görüntülenmiştir.

“Kronik Toksisitenin Tanı ve Tedavisinde Bütüncül Tıp Yaklaşımları Sempozyumu” 19-21 Ekim 2018 tarihleri arasında, büyük bir katılımla Antalya'da gerçekleştirildi. Bu toplantıya eşim Dr.Gökşin Balım'la birlikte davetli konuşmacı olarak katıldık. "Halojen Toksisitesi ve İyot Tedavisi" hakkındaki sunumumun büyük bir ilgi toplaması karşısında çok şaşırdığımı itiraf etmeliyim. 45 dakikalık bir sunum programlamışken gelen sorular karşısında program uzadı ve toplam süre 2 saate yaklaştı, kahve arasında ve toplantı sonrasında da bir o kadar süre sorulara cevap vermekle geçti. Meslektaşlarımızın öğrenmeye bu kadar açık olmasının bizi fazlasıyla mutlu ettiğini söylemeliyiz. İyot tedavisi konusunun bu kadar çok merak edileceğini doğrusu tahmin etmiyorduk. Bu tedavinin detaylarını öğrenmek isteyen çok sayıda meslektaşımız iyot tedavisiyle ilgili bir eğitim programı düzenlememizi bizden ısrarla talep ettiler. Mümkün olan en kısa sürede bu talebin de gerçekleşmesine çalışacağız. Toplantı süresince bizi misafir eden ve çok güzel ağırlayan Dr.Murat Baş başta olmak üzere toplantının gerçekleşmesine katkısı olan herkese en içten duygularla teşekkür ediyoruz. İlgili sunumun ilk bölümünü aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz.
Dr. Tayfun Balım

24.Ekim.2018

 

İyotla ilgili olarak ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz. Dr.Gökşin Balım 2 yıl önceki bir televizyon programında yine iyodun sağlığımız için öneminden bahsediyor. 

 

 

Kaynakça ve Referansları Göster
Diğer Okuyucu Yorumları
Test

Form Gönderimi

Tamam

Bizi takip edin
Yeni yazılarımızdan haberdar olmak için , e-posta adresinizi
yazarak web sitemize ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
İLETİŞİM
  • Tunus Caddesi Tokgözoğlu Apt. 63/2 Kavaklıdere / ANKARA
  • +90 (312) 426 11 81
    +90 530 305 14 22
  • balimklinik@yahoo.com
Web sitemizdeki yazılar bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Tedavi yerine geçmez. İnternetteki bilgilere dayanılarak yapılan bilinçsiz uygulamalar ciddi sağlık problemlerine yol açabilir. Lütfen tedavinizin yönetilmesi için bir hekime başvurunuz.
Web Tasarım Teknobay.